Hayatın bugüne kadar bana gösterdiği iyi ya da kötü, olumlu ya da olumsuz ne varsa hepsini bir çırpıda unutmak istiyorum.

Bugün benim günüm, senin günün, bizim günümüz.

Bugünden 1 yıl önce, birbirine paralel giden hayatlarımızın kesişmesine tanık olmuştuk. “Birlikte” yaptığımız en güzel şey de buydu bana göre. Paylaşacağımız nice güzel zamanların geleceği ve bize hayatın tüm güzelliklerini göstereceği o günden belliymiş meğer. Hayatıma ve aklıma girmen ile insanlara, doğaya, dünyaya bakış açım tamamen değişti. Çünkü sende farklı bir şeyler vardı, hiç hissetmediğim şeyler. Mutluluğun içi boş bir kalıp olmadığını, hatta koca bir dünya olduğunu seninle öğrendim. Dünya artık çok daha mutlu bir yerdi bana göre. Sabah uyandığımda endişeden uzak, sakin ve huzurlu bir günün beni beklediğini biliyordum her gün. Acaba düne göre ne kadar fazla güleceğim diye düşündüğüm, aldığım her nefesin bana huzur ve senin güzelliğini kattığı koskoca 1 yıl.

Mutluluk denilen şeyin tarfinin yemek kitaplarında bulunmayacağını biliyorum artık. Bir sabah düşünelim birlikte; hava açık, güneş yeni yeni kendini gösteriyor, yeşil ağaçlara konmuş kuşların cıvıltısı geliyor pencereden. Gözlerimi açtığımda seni görüyorsam eğer yanıbaşımda, derin bir nefes alıp huzuru hissediyorsam elini tuttuğumda, sevdikçe daha da artıyorsa seni sevme isteğim, mutluluğun tarfini aramama gerek yok. Mutluluğun kendisi kalbimde, derinlerde bir yerde zaten. Hayatın “biz” tarafı da o yerden alıyor gücünü ve bize yine bizim güzel duygularımızı üretiyor hiç durmadan. Mutluluk fabrikası demek istiyorum kalbime. Çünkü yalnızca bu işi yapıyor seninle tanıştığından beri.

Hayatın bugüne kadar bana gösterdiği iyi ya da kötü, olumlu ya da olumsuz ne varsa hepsini bir çırpıda unutmak istiyorum. Çünkü seninle daha iyilerini, daha olumlularını yaşayacağımı biliyorum. Bugüne kadar bana yaşattığın tüm güzellikler için sana ne kadar minnettar olduğumu anlatamam. Hayatıma kattığın onca olumlu şeyi her geçen gün daha da fazla fark ediyorum. Bir yerden sonra kabullenmek gerek. Artık biliyorum sensiz yapamayacağımı. “Biz” olmadan gülümseyemeyeceğimi. 

Bundan 1 yıl öncesinde olduğu gibi, hayatın tüm güçlüklerine birlikte karşı koyarak, tüm güzelliklerini birlikte tadarak, olumlu ruh halimizi dünyaya yayarak, doğanın güzelliklerini her geçen gün daha çok tanıyarak, bir önceki güne göre sevgimizi arttırarak, mutluluğu her gün yeniden tanımlayarak nice yıllar göreceğimiz günlere el ele, sevgimizi paylaşarak ulaşmak istiyorum.

Bu saydıklarımı senin de istediğini biliyorum. O halde ;

Olumlu olumsuz her şeyle sevgimizi, gülücüklerimizi, duygularımızı, düşüncelerimizi, kalplerimizi, bizi, hayatımızı “paylaşalım o zaman”

İyi ki varmışsın, iyi ki varsın, hep de olacaksın.

Seni Seviyorum.